Asistent Manager

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Berndorf Baderbau srl
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Brasov
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Firma Austriaca cu vasta experienta la nivel european in domeniul piscinelor

Descrierea postului

Responsabilitati specifice postului.
Cu perseverenta se poate invata totul,doar sa-ti dai interesul !!

Cerinte

Obligatorii:
- Studii superioare,
- Limba engleza, germana constituie un mare avantaj,
- Cunostinte bune in utilizarea Windows Office
- Persoana organizata

Experienta intr-o pozitie similara in domeniile: architectura,marketing,publicatii-media,constructii poate constitui un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii):

Iti oferim un salar adaptat cerintelor pietei. Totodata si conditii pentru o buna dezvoltare profesionala, insa depinde de tine sa doresti acest lucru.
Pachetul salarial va fi discutat la interviu.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Berndorf Baderbau srl
Berndorf Baderbau srl Baia Mare 27 Iul 2010