Manager Financiar - Cluj

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
BECA FINANCE SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Cluj Napoca
Data introducerii
Mar 10, Martie 2009

BECA FINANCE este broker bancar din Romania si una dintre cele mai dinamice si performante companii de servicii de consultanta bancara dedicate persoanelor fizice, PFA-urilor si persoanelor juridice.

BECA FINANCE are peste 20 parteneri financiari
cu urmstoarele produse financiare: credite imobiliare, credite de nevoi personale, refinantari credite existente, credite de consum, carduri de credit, leasing, linii de credit, depozite, economisire-creditare, cofinantari proiecte UE, credite pt medici si cabinete medicale etc.

Deoarece ne aflam intr-un proces continuu de dezvoltare, suntem in permanenta cautare a oamenilor potriviti care sa se alature echipei noastre.

Mai multe detalii vezi pe www.becafinance.ro.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra atunci aplica pentru acest job.

Descrierea postului

- Ca Manager Financiar, ai afacerea ta! Î?i dezvol?i ?i î?i gestionezi propria re?ea de clien?i, beneficiind în acela?i timp de sprijinul permanent al unui Manager de Dezvoltare
-Iti formezi si monitorizezi propria echipa de vanzari

Cerinte

- Studii finalizate
- Atitudine pozitiva, determinat, motivat, sociabil, perseverent
- Disponibilitatea de a lucra ca persoan? fizic? autorizat? (PFA)
- Constituie avantaje: experien?a în gestionarea propriei afaceri, în vânz?ri, în lucrul cu publicul

Oferta (bonusuri, beneficii):

Tip Job: Full time, Part time

1. PART TIME:

Ai sansa sa iti maresti veniturile transformand colegii de la jobul actual, prietenii, cunostintele, vecinii etc in clientii nostri prin simplul fapt ca le aduci la cunostinta ca in momentul in care au nevoie de un credit, card, depozit, leasing, RCA, CASCO, asig locuinta, asig viata sau pensie daca apeleaza la tine (prin colaborarea cu noi) vor avea oferta a 20 BANCI sau Asiguratori , si i-ai scutit astfel de drumuri pe la institutiile respective.

2. FULL TIME

- Ob?ii venituri pe m?sura rezultatelor, sub form? de comisioane ?i bonusuri
- Ai câ?tiguri suplimentare din promo?ii ?i concursuri interne
- Beneficiezi de programe ?i cursuri de preg?tire gratuite