CONSILIERI de ASIGURARI (cod CA)

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
BCR Asigurari de Viata
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

Descrierea firmei

BCR Asigurari de viata

Descrierea postului

BCR Asigurari de Viata, recruteaza pentru Agentia Bucuresti 4,

Cerinte

* Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
* Experienta in vanzari constituie un avantaj;
* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
* Atitudine proactiva si orientare catre client;
* Capacitate de a asimila cunostinte.

Oferta (bonusuri, beneficii):

* Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA;
* Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
* Posibilitatea de a promova in cariera.

Termen limita: 04 04 2009

Trimiteti scrisoare de intentie si CV pe adresa B-dul Ghencea, nr 24, sector 6 Bucuresti; fax: 021-745.19.45 sau pe e-mail: bucuresti4@bcrasigviata.ro, in atentia dlui Sandu Vochin.

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: BCR Asigurari de Viata
BCR Asigurari de Viata Oradea 16 Mar 2011
BCR ASIGURARI DE VIATA Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila 13 Mar 2011
BCR Asigurari de Viata Giurgiu, BUCURESTI 13 Ian 2011
BCR Asigurari de Viata Pitesti 06 Ian 2011
BCR ASIGURARI DE VIATA Galati 22 Iul 2010
BCR ASIGURARI DE VIATA Galati 30 Iun 2010
BCR ASIGURARI DE VIATA Galati 06 Apr 2010
BCR ASIGURARI DE VIATA Tecuci, Galati 06 Apr 2010
BCR ASIGURARI DE VIATA Galati 06 Mar 2010
BCR Asigurari de Viata BUCURESTI 05 Feb 2010
BCR Asigurari de Viata BUCURESTI 04 Feb 2010