Reprezentanta relatii clienti

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
AUSTRAL TRADE SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Inca din 1993, oferim clientilor nostri cele mai bune solutii pentru birou. De-a lungul anilor, echipa noastra de vanzari a stabilit cu clientii relatii de succes bazate pe personalizare, excelenta si anticipare. Ai acum sansa sa ni te alaturi!

Descrierea postului

- mentine si dezvolta relatii cu clientii existenti;
- identifica noi posibilitati de vanzare prin gasirea de noi clienti;
- intocmeste facturi proforme si oferte de pret;
- emite si lanseaza comenzi in programul de gestiune Scala;
- urmareste scadenta facturilor;
- asigura mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

Cerinte

- studii superioare definitivate;
- experienta minim sase luni pe un post similar;
- cunostinte avansate de operare PC(Excel, Word, Internet)
- orientare catre client, proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- vorbitor de limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- traininguri de specialitate periodice;
- posibilitatea de crestere a salariului in fuctie de eficienta si efortul depus.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: AUSTRAL TRADE SRL
AUSTRAL TRADE SRL Timisoara, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI 25 Mar 2009
AUSTRAL TRADE SRL Galati, Constanta, BUCURESTI 25 Mar 2009