Key Account Reprezentative

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
AUSTRAL TRADE SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Timisoara, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Descrierea firmei

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE PAPETARIE SI BIROTICA

Descrierea postului

- realizarea obiectivelor individuale precum si pe cele ale echipei din care face parte;
- largirea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- informarea asupra politicilor concurentei;
- mobilizarea clientilor in scopul respectarii termenelor de plata de catre acestia;

Cerinte

- experienta in relatia cu clientii mari, key account;
- bune abilitati de planificare, comunicare, negociere;
- persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- traininguri de specialitate periodice;
- salariu fix, masina, bonusuri periodice.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: AUSTRAL TRADE SRL
AUSTRAL TRADE SRL BUCURESTI 25 Mar 2009
AUSTRAL TRADE SRL Galati, Constanta, BUCURESTI 25 Mar 2009