Agent-Tehnic-Vanzare

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Aurocon Romania SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 24, Martie 2009

COMPEC este cel mai mare distribuitor de produse tehnice pe baz? de catalog din Romania, prezent pe pia?a înc? din anul 1995 ?i având ac?ionariat romano-austriac.
Punem la dispozi?ia clientilor no?trii peste 400.000 de produse, produse livrabile imediat, din depozitul
nostru sau al partenerilor.
COMPEC este distribuitor pe pia?a româneasc? al RS Components, Stasto ?i SICK.
RS Components este cel mai mare furnizor de produse din domeniul electronic?, automatizare ?i mentenan??
STASTO este cunoscut ca partener pentru produse din domeniul pneumatic?, hidraulic? ?i arm?turi industriale.
SICK este un lider pe pia?? pentru senzori industriali, sisteme industriale de siguran?? precum ?i senzori avansati (Vision, Laser, RFID)

Atuurile care ne-au ajutat în a ajunge în aceast? pozi?ie sunt:
-flexibilitate ?i promptitudine în derularea contractelor
-suportul tehnic gratuit
-gama larg? de produse
-livrare rapid? la sediul clientului
-verificarea stocurilor ?i a preturilor actualizate se poate face on-line la www.rsromania.com, www.stasto.ro si www.sick.com
-documenta?ia (catalog tip?rit, catalog pe CD, pliante,etc) gratuit?
-certificatele de calitate ?i de calibrare sunt unele din documentele înso?itoare de marf?
-certificarea ISO 9001 :2001

COMPEC v? ajut? s? v? aproviziona?i cu o gam? larg? de produse de la un singur furnizor, demonstrând astfel ca este cel mai eficient furnizor de produse tehnice!

COMPEC este un partener de încredere! Ne spune?i CE, CÂT, CÂND ?i UNDE iar COMPEC se ocup? ca produsele necesare s? ajung? la dvs.

Descrierea postului

Promovarea produselor si serviciilor oferite, in vederea atingerii targetelor propuse
Suport tehnic pentru clienti.
Gestionarea bazei de date a clientilor

Cerinte

Experienta in relatii cu clientii sau vanzari.
Abilit??i de comunicare, spirit organizatoric ?i de lucru în echip?.
Imaginatie, creativitate si initiativa
Lb Engleza- nivel avansat
Operare PC
Carnet auto B- min 1 ani, fara antecedente

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute.
Posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Aurocon Romania SRL
Aurocon Romania SRL BUCURESTI 25 Aug 2009