CONSULTANT VANZARI DIRECTE

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
ARNET
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Ploiesti, Galati, Buzau, BUCURESTI, Braila
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

Descrierea firmei

Marketing direct, comert electronic, marketing in retea,

Descrierea postului

Colaboram cu un grup de firme din tara si din strainatate si oferim oportunitati si programe inclusiv part-time care permit venituri de nivel European.
Este o oferta de colaborare in domeniul: vanzari, marketing direct, marketing in echipa.
Activitatile sunt formarea unei echipe si a portofoliului de clienti.
Instruirea este asigurata prin sistem educational performant.
Recompensele sunt pe baza de comisioane si bonusuri in functie de performanta.

Daca ne contactati, veti obtine suficiente informatii pentru a putea face o alegere corecta, care sa se potriveasca cel mai bine cerintelor dumneavoastra.

Cerinte

Perseverenta, ambitie, flexibilitate, abilitati de lucru cu oamenii, dorinta de a invata.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Comisioane si bonusuri motivante in functie de performanta.
Informatii suplimentare pe http://www.oportunitati-afaceri.ro

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: ARNET
arnet Ploiesti, Pitesti, Galati, BUCURESTI, Braila 04 Feb 2010
ARNET Campulung Muscel, Ploiesti, Galati, BUCURESTI, Braila 01 Feb 2010