Dep. Vanzari

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
AMULETTE
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Timisoara
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Descrierea firmei

- PUBLICITATE;
- PRODUCTIE MATERIALE PUBLICITARE - ;
- MATERIALE PROMOTIONALE
- INCHIRIERI PANOURI DRUMURI NATIONALE
- BANNERE, LITERE IN VOLUM, FIRME LUMINOASE
- INSCRIPTIONARI AUTO

Descrierea postului

Este persoana care cauta, negociaz? ?i īncheie contracte īn vederea realizarii unor servicii / produse ?i urm?re?te derularea acestora pān? la īncasarea contravalorii lor.

Cerinte

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salar fix, comision din vanzari, tel,

Vezi toate ofertele acestei companii