MANAGER ZONA

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
ALI-MAD DISTRIBUTION SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Targoviste, Ploiesti, Pitesti
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

Distributie de marfa FMCG ( www.ali-mad.ro )pe raza jud. PRAHOVA,DAMBOVITA,ARGES.GIURGIU .

Descrierea postului

-Analizeaza potentialul de vanzare si vanzarile din trecut si propune obiective de realizat
-Propune pasii de urmat pentru atingerea obiectivelor pe zonele de activitate.
-Verifica realizarea obiectivelor stabilite.
-Coordoneaza activitatile ce au ca scop atingerea obiectivelor
-Supervizeaza incasarile realizate si stabileste masuri de crestere a eficientei acestora.
-Participa efectiv la cresterea si mentinerea vanzarilor si clientilor pe toate zonele de activitate .

Cerinte

- Bune aptitudini de organizare, coordonare,planificare,sinteza si evaluare.
- Coordoneaza activitatea echipei de vanzari din subordine.
- Cere resursele necesare executarii activitatii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: ALI-MAD DISTRIBUTION SRL
ALI-MAD DISTRIBUTION SRL Pitesti 30 Mar 2009