REPREZENTANT MEDICAL - Experienta pe segmentul GINECOLOGIE

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
ADD VALUE SERV
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

Descrierea firmei

Expertiz? în recrutare, training ?i consultan??.

Lucr?m pentru companii determinate s? fie în topul domeniului lor de activitate prin calitatea angaja?ilor recruta?i, prin instruirea oferit? angaja?ilor existen?i, ?i prin remodelarea politicilor comerciale, de marketing ?i financiare, companii care se bazeaz? pe un management performant ?i pe motivarea corespunz?toare a angaja?ilor, realizând o reten?ie pe termen lung prin sus?inerea dezvolt?rii profesionale.

C?ut?m în permanen?? profesioni?ti ?i "tinere speran?e" pentru domenii precum:

- servicii medicale (medici, asistente medicale etc.)

- proiectare în construc?ii pentru proiecte mari (arhitec?i, ingineri constructori, project manageri, directori de investi?ii etc.)

- agri-business (produc?ie, marketing, vânz?ri, ferme etc.)

- FMCG (vânz?ri, marketing etc.)

- consultan?? în ob?inerea de fonduri structurale

- manageri dornici ?i capabili s? fac? fa?? unor provoc?ri de business

- oameni de vânz?ri care ?tiu s? fac? diferen?a în pia??
Candida?ii ne caut? pentru capacitatea noastr? de a-i ajuta s? identifice cele mai bune oportunit??i de angajare, în dezvoltarea carierei ?i în luarea celor mai bune decizii. Fiecare beneficiaz? de confiden?ialitate ?i suport personalizat.
Clien?ii nostri se bazeaz? pe capacitatea de a ne încadra în timpul ?i bugetul alocat, fie c? e vorba de identificarea ?i atragerea celor mai potriviti candida?i, fie c? e vorba de evaluarea ?i analiza poten?ialului de cre?tere a angaja?ilor existen?i, sau de consultan?a punctual? în managementul resurselor umane.

CITIM TOATE APLICATIILE!

Descrierea postului

For our client, the first fully servicing Stem Cell Bank in Romania. The main responsabilities covers:
- Visit allocated doctors and OL to explain services provided by STEM CELL BANK.
- Sales analysis and records per key accounts allocated.
- Create and maintain doctors' database (CRM database).
- Provide prompt sales calls reports to EXECUTIVE MANAGEMENT.
- Provide prompt market analyses and market intelligence to EXECUTIVE MANAGEMENT.

Cerinte

Education and Skill Requirements:
- University Degree in Health Care Unit Administration, Business Administration, Marketing, Biological Sciences (Biology, Biochemistry etc.), Nursing, M.Sc. or MBA.
- Excellent knowledge of the English language essential.
- Strong organizational skills and effective verbal/written communication skills.
- Must have good computer skills.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Send to us your CV with photo and salary expectations and learn more about this professional opportunities. Only suitable candidates will be contacted during the next 4 weeks.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: ADD VALUE SERV
ADD VALUE SERV BUCURESTI 21 Ian 2011
ADD VALUE SERV BUCURESTI 28 Ian 2010
ADD VALUE SERV BUCURESTI 16 Sep 2009
ADD VALUE SERV Cluj Napoca 20 Mar 2009
Add Value Serv BUCURESTI 15 Mar 2009