Consultant Vanzari Directe Vodafone

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Active Power Solutions SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Sibiu, Buzau, Brasov, Braila, Baia Mare
Data introducerii
Mar 10, Martie 2009

Piata telecomunicatiilor mobile GSM s-a dezvoltat puternic in Romania , numarul utilizatorilor crescand exponential in ultimii ani, nevoia de comunicare crescand in fiecare zi.Urmand aceasta directie Vodafone prin partenerul Active Power Solutions ,aflat in extindere de activitate,va pune la dispozitie o gama de produse si servicii destinate special firmelor mici si mijlocii:
-Solutii integrate de comunicare voce/date
-Comunicare interna
-Internet

Descrierea postului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- trimite impreuna cu CV-ul o scrisoare de intentie, o fotografie, personalizata pentru acest job, in care mentioneaza varsta si experienta in vanzari, daca este cazul;
- realizarea planului de vanzari;
- creeaza si dezvolta portofoliul de clienti, mentine legatura cu acestia ;
- realizarea rapoartelor de activitate;
- prospectarea pietei si studiul concurentei (aduna informatii despre potentialii clienti, aduna informatii despre concurenta

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:

- perseverent, optimist, persuasiv, lucreaza bine in conditii de stres;
- cunostinte de operare Pc (word, excell, navigare Internet);
- permis de conducere categ. B;
- abilitati de negociere;
- aptitudini de analiza si planificare a activitatilor;
- orientare catre client (identifica usor si intelege nevoile clientului, interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii);
- personalitate deschisa (relationeaza bine cu clientii), flexibilitate, dinamism;
- aspect profesional - business;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- pachet salarial constand in salariu + bonusuri lunare;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- cursuri permanente de instruire profesionala;
- dezvoltarea unei cariere solide in vanzari

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Active Power Solutions SRL
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Suceava, Iasi, BUCURESTI, Bacau 02 Noi 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Cluj Napoca 17 Sep 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Hunedoara, Timisoara, Suceava, Oradea, Arad 26 Aug 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Suceava, Galati, Braila, Botosani 21 Iul 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Cluj Napoca 15 Iun 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Suceava, Iasi, Craiova, Cluj Napoca 13 Mai 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Suceava, Oradea, Galati, Cluj Napoca, Bacau 13 Apr 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Resita, Galati, Craiova, Cluj Napoca, BUCURESTI 17 Mar 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Timisoara, Suceava, Galati, Craiova, Constanta 08 Feb 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Suceava, Iasi, Galati, Constanta, Bacau 13 Ian 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Galati, Craiova, Cluj Napoca, Braila 12 Ian 2010
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Galati, Craiova, Cluj Napoca, Braila 03 Noi 2009
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Caransebes, Hunedoara, Sibiu, Cluj Napoca, Brasov 02 Oct 2009
ACTIVE POWER SOLUTIONS SRL Buzau, BUCURESTI, Brasov, Arad, Alba Iulia 04 Sep 2009