Asistent manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Abil Electric srl
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

www.AbilElectric.Ro Electricieni autorizati Bucuresti si imprejurimi, oferim gama completa de servicii in domeniul electric, proiectare, executie, reparatii, modernizari, service, interventii de urgenta, impamantare, paratrasnet, contorizare, tablouri electrice, iluminat, afisoare cu LEDuri, economizoare de energie, incalzire electrica in pardoseala, alimentare de rezerva, automatizari, surse de energii regenerabile etc. Seriozitate, competenta, fiabilitate, preturi competitive, servicii prompte si de calitate.

Descrierea postului

Firma atestata pentru lucrari de instalatii electrice cauta functionara birou, serioasa, cu studii cel putin medii. Nu este necesara experienta. Contabilitate primara, gestiune, resurse umane, secretariat, administrativ si alte munci de birou.

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu 8 milioane lunar, 40 de ore pe saptamina.

Vezi toate ofertele acestei companii